Witamy
Napisz, odpowiemy na pytania
tekst:


»  NOWOŚĆ W OFERCIE POSNET - BINGO MAX ONLINE 2020.11.10

Bingo Max ONLINE to nowy produkt ze sprawdzonej, obecnej na rynku od ponad 20 lat, linii kas Bingo.

Zobacz więcej »
Sprawdzona technologia w nowej, odświeżonej formule! Bingo Max to optymalizacja funkcji, duża baza towarowa i wytrzymała klawiatura! Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.


»  Poszerzona gama urządzeń Posnet wspólpracyjących z e-bileterka i e-dworzec 2017.09.13

e-bileterka i e-dworzec tworzą razem zintegrowane rozwiązanie dedykowane dla komunikacji publicznej. Podstawowym wariantem systemu jest nadal bileterka Posnet Temo HS współpracująca z aplikacją e-bileterka zainstalowaną na smartfonie.

Zobacz więcej »
Jako urządzenie pracujące w środkach komunikacji możemy jednak również zastosować kasę fiskalną Posnet Ergo na której wystawimy bilety bez konieczności współpracy ze smartfonem a kierowców rozliczymy w Module Centralnym aplikacji e-dworzec. Aplikacja e-dworzec pozwala również na sprzedaż biletów miesięcznych i generowanie wielu takich biletów jednym kliknięciem. Współpracuje ona aż z trzema drukarkami fiskalnymi w wersji biletowej: Thermalem HD, Trio oraz TH 230.


»  Posnet Thermal XL teraz z portem Ethernet 2017.09.13

Posnet Thermal XL to jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie drukarek fiskalnych firmy Posnet. Przystosowana do punktów handlowych o dużym natężeniu ruchu posiada szybki mechanizm drukujący, zapewnia możliwość wydruku grafiki na paragonach oraz drukowanie faktur VAT i wydruków niefiskalnych.

Zobacz więcej »
Wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta dzięki zastosowaniu mechanizmu wrzutowego Drop-in. Jak każde nowoczesne urządzenie fiskalne kopie paragonów zapisuje na karcie pamięci. Do tej pory oferowała możliwość komunikacji za pomocą interfejsów RS-232 oraz USB. Nową wersję urządzenia wyposażono dodatkowo w port Ethernet tak, by praca z urządzeniem była jeszcze wygodniejsza nie tylko dzięki możliwości drukowania paragonów w sieci ale również sprawowania większej kontroli poprzez zdalne monitorowanie pracy urządzenia poprzez Internet.


»  Fakturowanie online... i nie tylko 2021.03.13

Wystawienie dokumentu sprzedaży jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę.

Zobacz więcej »

Pod ręką masz dane klientów i usług/towarów. Wybierasz formę i termin płatności. Tworzysz plik PDF i drukujesz.
usługi i towary
Aplikacja przechowa dla Ciebie dane dotyczące usług, które świadczysz i towarów, którymi dysponujesz. Wprowadzasz nazwę, cenę – i gotowe!
klienci
Dane teleadresowe, numer konta bankowego, termin płatności, wysokość przyznanego rabatu – to tylko niektóre informacje klientów, które przechowa dla Ciebie Subiekt 123. Dzięki połączeniu z bazą GUS możesz szybko znaleźć dane firm, z którymi współpracujesz.
zestawienia
Dzięki różnorodnym zestawieniom, możesz stale kontrolować swój biznes. Wygenerowane zestawienie możesz wyeksportować do plików PDF i CSV.
JPK
W prosty sposób wygenerujesz Jednolity Plik Kontrolny dla ewidencji sprzedaży i zakupów (JPK_VAT) oraz faktur VAT (JPK_FA).
integracje
Subiekt 123 pozwala na integrację z wieloma drukarkami fiskalnymi. Sprawdź czy Twoje urządzenie współpracuje z naszą aplikacją.


»  iRevo- system zdalnego monitoringu kas fiskalnych 2016.09.12

Przedstawiamy Państwu stworzony przez naszą firmę system monitoringu kas fiskalnych iRevo. Jego działanie opiera się w oparciu o kasy ERGO i REVO firmy Posnet. Kasy te w połączeniu z interfejsem naszego systemu dostępnym poprzez stronę internetową umożliwiają:

Zobacz więcej »
 • Zdalne programowanie towarów na kasach poprzez zwykłe dopisanie/zmianę towaru,
 • Możliwość zaprogramowania od razu wszystkich kas lub tylko 1 kasy,
 • Zdalną zmianę cen towarów/usług,
 • Podgląd każdego paragonu z dowolnej kasy za dowolny dzień,
 • Zdalny dostęp do raportów fiskalnych dobowych, robienie raportów okresowych,
 • Dowolne raporty sprzedaży,
 • Tworzenie dokumentów zamówień oraz dokumentów przesunięć międzymagazynowych.

W połączeniu z programem sprzedażowym AXEL, Subiekt GT, iRest lub innym (możliwa jest integracja) system dodatkowo umożliwia:

 • Automatyczne programowanie towarów na kasach poprzez zwykłe dopisanie/zmianę towaru w programie sprzedażowym,
 • Przyjmowanie zamówień do programu bezpośrednio z kas,
 • Natychmiastowy zapis sprzedaży do systemu magazynowego,
 • Odczyt w przypadku braku sieci danych sprzedażowych z kopii elektronicznej,
 • Weryfikację danych sprzedażowych w oparciu o kopię elektroniczną,
 • Automatyczne przyjmowanie dokumentów przesunięć magazynowych do programu sprzedażowego (dokument MM wystawiany na kasie fiskalnej),
 • Automatyczne przyjmowanie dokumentów korekty stanów magazynowych do programu sprzedażowego (dokument KS wystawiany na kasie fiskalnej),
 • Nadzór nad surowcami (np. wsady surowca do maszyn rejestrowane przez kasę z informacją do centrali o konieczności dostarczenia surowców),

Demo strony WWW do obsługi kas znajduje się tutaj: http://irevo.pl. Na stronie logowania jest login i hasło dostępu. Jako producent systemu możemy przygotować dowolną modyfikację funkcjonalności tej strony na potrzeby Klienta.


»  Kasy fiskalne on-line 2021 2021.03.12


Na dzień 1 lipca 2021 roku przesuwa się termin instalacji kasy fiskalnej on-line dla świadczenia usług:
Zobacz więcej »
 • fryzjerskich,
 • kosmetycznych
 • budowlanych
 • w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i lekarzy dentystów
 • prawniczych, - związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu


»  Promocja terminali płatniczych PayTel 2018.03.01

-->


Czat
>Witamy
Napisz, odpowiemy
tekst: