IT1
IT3
IT2
IT3
****** UWAGA****** Od 1 marca 2022 roku wchodzą nowe zasady funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa , *** skrócenie okresu finansowania akceptantów standardowych do 5 miesięcy, *** zmniejszenie do poziomu 42.000 zł brutto kwoty obrotu, do której nalicza się prowizję, *** więcej patrz aktualności ****** UWAGA****** Od 1 marca 2022 roku wchodzą nowe zasady funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa , *** skrócenie okresu finansowania akceptantów standardowych do 5 miesięcy, *** zmniejszenie do poziomu 42.000 zł brutto kwoty obrotu, do której nalicza się prowizję, *** zmniejszenie liczby terminali objętych dofinansowaniem do 1 terminala na umowę, *** utrzymanie obowiązku zawarcia umowy na minimum 12 miesięcy.

Kasy i Drukarki Fiskalne


»  Elzab K-1 slim - nowa kasa fiskalna w ofercie Infostar
2021.11.15

Kieszonkowa kasa fiskalna ONLINE zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się w dłoni. Cena od 1490 zł netto !

Posiada kolorowy, duży i czytelny wyświetlacz 5” o wysokiej rozdzielczości, z dotykową klawiaturą umożliwiającą intuicyjną obsługę.

Wydajny akumulator pozwala na pracę w dowolnym miejscu, a gdy konieczne jest podładowanie, można to zrobić za pomocą ładowarki lub powerbanku przez złącze USB.

Warte podkreślenia

najmniejsza kasa fiskalna na rynku, lekka, mobilna i poręczna, modny design, rozwiązania znane z telefonów komórkowych idealnie gładka, oleofobowa powłoka wyświetlacza ułatwia czyszczenie ekranu, ergonomiczna obudowa chroniąca mechanizm drukujący, współpracuje z terminalem kart płatniczych, komunikacja bezprzewodowa z CRK: WiFi lub GPRS

ELZAB K1 SLIM ONLINE BT/WIFI
Cena netto: 1490.00 PLN
ELZAB K1 SLIM ONLINE BT/GPRSI
Cena netto: 1690.00 PLN


»  ZAKUP POSPAY ONLINE Z ABONAMENTEM NA USŁUGI ESERVICE
2021.09.11

Już teraz można dokonać zakupu drukarki fiskalnej Posnet, a terminal płatniczy D220 wynająć w ramach abonamentu z obsługą płatności elektronicznych. Wszystkie formalności szybko załatwisz w Infostarze i będziesz mógł od razu cieszyć się wszystkimi funkcjami Fiskalnego Terminala Płatniczego.

Cena zakupu drukarki fiskalnej Pospay ONLINE: 

1699 zł netto

Abonament miesięczny na wynajem terminala: 

39 zł netto

Koszty transakcji - zgodnie z cennikiem eService, w tym karty:

VISA: 0,69%*
Mastercard:  0,79%*
Diners Club:  3,2%*
UPI, JCB:  0,99% *
Karty zagraniczne w funkcji DCC:  0%*
Karty zagraniczne bez funkcji DCC:  1%*
Karty biznesowe z państw UE:  1%*
BLIK:  0,3%*
Opłata transakcyjna:
(dla transakcji autoryzowanych PIN-em)
+ 0,03 PLN

* dotyczy kart wydanych w Polsce i poza UE

Kasa dla prawnika

2021.03.22

Od 1 lipca 2021 roku osoby świadczące usługi prawne zobowiązane są do korzystania z kas fiskalnych ONLINE. Jaka będzie najlepsza kasa fiskalna ONLINE dla prawnika?

Zobacz więcej »

Jaka kasa ONLINE dla prawnika? Posnet Mobile ONLINE to najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku. Funkcjonalna kasa Posnet Mobile jest doskonale znana przez prawników, bo dzięki swojej charakterystyce idealnie pasuje do tego typu pracy i od lat jest użytkowana w wielu kancelariach w całym kraju. Ponieważ kasa cieszy się znakomitą opinią, na pewno wielu prawników wybierze jej wersję ONLINE. Inną, niedużą kasą fiskalną ONLINE, która świetnie nadaje się dla prawnika jest Posnet Ergo. Ergo ONLINE charakteryzuje się się m. in. : dużą klawiaturą, dzięki czemu korzystanie z niej jest proste i intuicyjne wydajnym akumulatorem czytelnymi wyświetlaczami graficznymi (zarówno klient, jak i prawnik na bieżąco otrzymują pełną informację o transakcji). Posnet Ergo jest najpopularniejszą kasą fiskalną ONLINE na rynku.

Kasy dla kosmetyczek i fryzjerów

2021.03.22

1 lipca 2021 - to niezwykla ważna data dla całej branży beauty. Wtedy to salony urody powinny rozpocząć korzystanie z kas ONLINE.

Zobacz więcej »

Jakie rozmiary powinna mieć kasa fiskalna ONLINE dla salonu urody? Kasa fiskalna ONLINE dla fryzjera, jak i kasa fiskalna ONLINE dla kosmetyczki powinna być niedużych rozmiarów. Podyktowane jest to charakterystyką pracy salonu urody: - zazwyczaj w gabinetach beauty niewiele miejsca przeznacza się na stanowisko kasowe - kosmetyczki często wykonują zabiegi w domu klienta, poza swoim gabinetem. Z tych powodów właściciele salonów urody powinni postawić na niedużą kasę fiskalną ONLINE. Taką, która potrzebuje niewiele przestrzeni w salonie urody i którą bez problemu można wrzucić do torebki i wystawić paragon w domu klienta.
Dlaczego warto wybrać kasę fiskalną o eleganckim designie? Ważne, żeby w salonie urody znajdowała się kasa fiskalna ONLINE, która swoją „aparycją” będzie współgrała z charakterem miejsca, które ma emanować urokiem, pięknem i szykiem.

Bingo Max ONLINE

2021.04.01

Bingo Max ONLINE to nowy produkt ze sprawdzonej linii kas Bingo, obecnej na rynku od ponad 20 lat.

Zobacz więcej »

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.
Wersja standard
Cena netto:1499,00 PLN
Wersja z modułem WiFi
Cena netto:1599,00 PLN
Wersja z modemem GPRS (bez karty SIM)
Cena netto:1699,00 PLN

Programy dla firmy

iMagazynier

2021.04.06

Program do zarządzania magazynem wysokiego składowania
Teraz również na system Android!

Zobacz więcej »

Główne cechy
System operacyjny Windows Mobile 6.5 oraz ANDROID
Możliwość podzielenia magazynu na hale, regały, rzędy i półki
Możliwość przypisania kodów paskowych do asortymentu
Zarządzanie towarem na polach składowania (przypisanie i edycja ilości, wyszukiwanie)
Historia towarów na magazynie
Inwentaryzacja

Program znacząco przyspiesza i usprawnia obsługę magazynu.
Współpraca z autorskim programem magazynowym Remscan.
Możliwość dostosowania programu do innych programów magazynowych.

iRest

2021.04.06

Prosty program restauracyjny

Zobacz więcej »

Intuicyjny autorski program do obsługi gastronomii
Program obsługuje:
- Gospodarkę magazynową
- Wystawianie faktur i paragonów
- Obsługę drukarek fiskalnych

»  zarezerwuj.pl

2021.03.15

Rezerwacje na 3 sposoby

Zobacz więcej »

Rezerwacje można robić na 3 sposoby:

Na miejscu
Zarządzaj rezerwacjami na Twoim komputerze dzięki intuicyjnemu panelowi. Dodawaj rezerwacje zgłoszone telefonicznie i bezpośrednio na miejscu, zarządzaj rezerwacjami z internetu.
Strona www
Dzięki estetycznemu widgetowi umieszczonemu na Twojej stronie daj klientom możliwość rezerwacji online, by już za chwilę mieć je w swoim terminarzu.
Smartfony
Rezerwacja na Twoich mobilnych stronach pozwoli klientom dokonywać rezerwacji szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca.

Cennik

Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie – na 1, 3 lub 12 miesięcy. Licencja podstawowa pozwoli Ci na pracę z jednym terminarzem. Jeśli chcesz korzystać z kilku terminarzy, możesz dokupić rozszerzenie na kolejne (w paczkach po dwa).
1 terminarz
1 miesiąc - 29zł
3 miesiące - 79zł
12 miesięcy - 290zł
Kolejne 2 terminarze
(paczka) 1 miesiąc - 39zł
3 miesiące - 99zł
12 miesięcy - 390zł
ceny netto
»  Fakturowanie online... i nie tylko 2021.03.13

Wystawienie dokumentu sprzedaży jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę.

Zobacz więcej »

Pod ręką masz dane klientów i usług/towarów. Wybierasz formę i termin płatności. Tworzysz plik PDF i drukujesz.
usługi i towary
Aplikacja przechowa dla Ciebie dane dotyczące usług, które świadczysz i towarów, którymi dysponujesz. Wprowadzasz nazwę, cenę – i gotowe!
klienci
Dane teleadresowe, numer konta bankowego, termin płatności, wysokość przyznanego rabatu – to tylko niektóre informacje klientów, które przechowa dla Ciebie Subiekt 123. Dzięki połączeniu z bazą GUS możesz szybko znaleźć dane firm, z którymi współpracujesz.
zestawienia
Dzięki różnorodnym zestawieniom, możesz stale kontrolować swój biznes. Wygenerowane zestawienie możesz wyeksportować do plików PDF i CSV.
JPK
W prosty sposób wygenerujesz Jednolity Plik Kontrolny dla ewidencji sprzedaży i zakupów (JPK_VAT) oraz faktur VAT (JPK_FA).
integracje
Subiekt 123 pozwala na integrację z wieloma drukarkami fiskalnymi. Sprawdź czy Twoje urządzenie współpracuje z naszą aplikacją.

Aktualności


»  Podpis elektroniczny dla obywateli Ukrainy
2022.03.03

W związku z niezwykle trudną sytuacja w jakiej znaleźli się Ukraińcy uruchomiliśmy promocję:
Kwalifikowany podpis elektroniczny dla obywateli Ukrainy.

Promocja skierowana jest do obywateli Ukrainy i polega na przyznaniu rabatu w wysokości 50% na zakup wszystkich rodzajów Kwalifikowanego podpisu elektronicznego będącego w aktualnej ofercie tj.: Podpis elektroniczny kwalifikowany na karcie, Podpis elektroniczny kwalifikowany w chmurze – rSign.
Wymagane jest przedstawienie paszportu wydanego przez władze Ukrainy.
Promocja Kwalifikowany podpis elektroniczny dla obywateli Ukrainy trwa do 30.06.2022.


»  Polska Bezgotówkowa - nowe zasady
2022.02.04

Rada fundacji Polska Bezgotówkowa zmienia zasady dotyczące funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa. Przewidywane zmiany będą miały wpływ na ofertę wszystkich terminali w PWOB, wliczając w to także produkty Pospay i Netpay.
Od 1 marca 2022 wejdą w życie następujące regulacje:
• skrócenie okresu finansowania akceptantów standardowych do 5 miesięcy,
• zmniejszenie do poziomu 42.000 zł brutto kwoty obrotu, do której nalicza się prowizję,
• zmniejszenie liczby terminali objętych dofinansowaniem do 1 terminala na umowę,
• utrzymanie obowiązku zawarcia umowy na minimum 12 miesięcy.

UWAGA!
Wnioski dotyczące uczestnictwa w Programie składane do 28 lutego 2022 będą rozpatrywane na starych zasadach!


»  Podpis dla geodetów - ekstra rabaty!
2021.10.25

Minister Rozwoju w swoim rozporządzeniu z dnia 18 sierpnia 2020 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, zobowiązał geodetów do posiania i wykorzystywania w codziennej pracy Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego.


W związku z tym ogłaszamy promocję PODPIS DLA GEODETÓW.

W ramach promocji geodeci mogą zakupić następujące produkty w obniżonych cenach (odpowiednio na rok , 2 lata):

Podpis elektroniczny kwalifikowany w chmurze – rSign 214 PLN 284 PLN

Podpis elektroniczny kwalifikowany na karcie z czytnikiem standard 193 PLN 230 PLN

Podpis elektroniczny kwalifikowany na karcie z czytnikiem token. 203 PLN 240 PLN

Ceny netto.


»  Awaria kart SIM 2021.04.21

Otrzymaliśmy informację o tymczasowych problemach w działaniu kart SIM spółki POLKOMTEL SP. Z O.O. co może powodować utrudnienia w transmisji danych. O ile to możliwe rekomendujemy reset urządzenia i przełączenie do trybu pracy w połączeniu WiFi.

Kasy online

2021.02.24

Od 1.05.2019 r. możesz używać kas on-line, nowych kas rejestrujących które przesyłają dane on-line.
Nie kupisz kas starego typu:
z papierowym zapisem kopii po 31.08.2019
z elektronicznym zapisem kopii po 31.12.2022
Możesz używać kas rejestrujących starego typu do czasu zużycia lub konieczności wymiany pamięci fiskalnej (kasy z papierowym zapisem kopii).

Zobacz więcej »

Branże, które będą musiały wprowadzić kasy on-line:
sprzedaż paliw, usługi naprawy pojazdów i wulkanizacji - 1.01.2020
gastronomiczna, usługi w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania, sprzedaż węgla - 1.07.2020
budowlana, usługi fryzjerskie, opieka medyczna świadczona przez lekarzy i lekarzy dentystów, usługi prawnicze - 1.01.2021
Możesz otrzymać 700 zł refundacji na zakup kasy on-line.

»  Kasy fiskalne on-line 2021

2021.03.12


Na dzień 1 lipca 2021 roku przesuwa się termin instalacji kasy fiskalnej on-line dla świadczenia usług:

Zobacz więcej »
  • fryzjerskich,
  • kosmetycznych
  • budowlanych
  • w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i lekarzy dentystów
  • prawniczych, - związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu

...