insert_banner Środa
20 stycznia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Oprogramowanie firmy INSERT!

insert_banner

Nasza firma posiada status Partnera Handlowego Insert. Zajmujemy się sprzedażą, dystrybucją i wsparciem serwisowym programów tej firmy, która jest liderem w produkcji oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Poniżej nasza oferta produktów Insert:

obrazek

Linia Insert GT:dot Subiekt GT - system obsługi sprzedaży, wzorem swoich starszych i niezwykle popularnych wersji- Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows oferuje wiele rozbudowanych funkcji usprawniających pracę działu handlowego małych i średnich firm.dot Rachmistrz GT - księga przychodów i rozchodów. Tak jak jego poprzednie wersje Rachmistrz 4 i Rachmistrz dla Windows udostępnia komplet funkcji niezbędnych do prowadzenia uproszczonej księgowości zapewniając przy tym bardziej przejrzysty i ergonomiczny interfejs użytkownika oraz nowe możliwości.dot Rewizor GT- system finansowo-księgowy: ułatwia pracę działu finansowo-księgowego firmy lub biura rachunkowego prowadzącego księgowość wielu podmiotów gospodarczych w oparciu o zasady pełnej księgowości.dot Gratyfikant GT - system kadrowo-płacowy. Udostępnia komplet funkcji niezbędnych w firmowych działach kadr i płac oraz w biurach rachunkowych. Zapewnia przy tym przejrzysty i ergonomiczny interfejs użytkownika oraz nowe możliwości w stosunku do swoich poprzedników Gratyfikanta, Gratyfikanta 2 i Gratyfikanta 3.dot Gestor GT - system do zarządzania relacjami z klientem. wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji. Sprawdza się m.in. w dziale handlowym, marketingu, dziale obsługi klienta, sekretariacie itp. Jest też przydatnym narzędziem dla menedżerów. Gestor GT jest częścią linii InsERT GT. Może działać samodzielnie lub współpracować z systemem sprzedaży Subiekt GT.

Linia Insert nexo:


dot Subiekt nexo- system obsługi sprzedaży. Kompleksowo wspomaga obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Dzięki przyjaznemu, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a dzięki bogatej funkcjonalności zaspokaja potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców.


dot Subiekt nexo PRO- system obsługi sprzedaży w wersji rozszerzonej. Kompleksowo wspomaga obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Dzięki przyjaznemu, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a dzięki bogatej funkcjonalności, dodatkowym rozwiązaniom i możliwości tworzenia własnych rozwiązań w Sferze umożliwia dopasowanie programu do niestandardowych potrzeb firmy.


dot Rachmistrz nexo- księgowość uproszczona: KPiR lub ryczałt ewidencjonowany. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie. Program wyposażono w szereg rozbudowanych funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości (od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków). Zaletami programu są m.in. automatyczna dekretacja dokumentów oraz elastyczna obsługa finansów i rozrachunków.


dot Rachmistrz nexo PRO- księgowość uproszczona: KPiR lub ryczałt ewidencjonowany w wersji rozszerzonej. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa sprawiają, że program doskonale sprawdza się zarówno w firmach posiadających własny dział księgowy jak również w biurach rachunkowych. Program wyposażono w szereg rozbudowanych funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości (od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków). Zaletami programu są m.in. automatyczna dekretacja dokumentów oraz elastyczna obsługa finansów i rozrachunków. Dzięki bogatej funkcjonalności, którą bez problemu rozszerzymy o własne wydruki, raporty, dodatkowe rozwiązania oraz możliwości tworzenia własnych rozwiązań w Sferze dopasujemy program do naszych niestandardowych potrzeb.


dot Rewizor nexo - księgowość pełna. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza. Rewizor nexo wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Mimo bogatej funkcjonalności wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą.


dot Rewizor nexo PRO - księgowość pełna w wersji rozszerzonej. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza. Rewizor nexo PRO jest rozszerzoną wersją Rewizora nexo, stworzoną dla tych, którzy potrzebują elastycznego, otwartego systemu finansowo-księgowego. Oprócz pełnej funkcjonalności standardowego programu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań.


dot Gratyfikant nexo - obsługa kadr i płac. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji. System kompleksowo wspomaga obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach.


dot Gratyfikant nexo PRO - obsługa kadr i płac w wersji rozszerzonej. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji. System kompleksowo wspomaga obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach.

Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.